Shooting Fashion Stars

cz/en

PROJEKT A NOVÁ KONCEPCE

Projekt SHOOTING FASHION STARS od roku 2003 kontinuálně podporuje začínající, zejména české módní designéry a značky. Již 11 let umožňuje prezentovat jejich práci ve výjimečném prostředí a s podporou profesionálního týmu. V České republice neexistuje projekt obdobného rozsahu a renomé.

Inspirativní módní show každý rok zhlédne více než 500 VIP osobností, marketingových a obchodních managerů, novinářů, celebrit, uznávaných návrhářů, designérů, architektů a dalších představitelů české módní scény a umělecké obce.

Móda se velmi rychle vyvíjí a i my máme radost, že se vnímání české módní tvorby a její prezentace u nás mění a její popularita rok od roku roste. Dnes již existuje řada dalších projektů a soutěží prezentujících tvorbu návrhářů, proto jsme se po diskuzi v odborných kruzích rozhodli náš koncept pro jeho druhou dekádu posunout. Podporu tak opět směřujeme tam, kde je aktuálně potřeba – tedy směrem k funkčnímu obchodnímu modelu české módy.

V roce 2015 poprvé uvádíme koncept STARS FASHION Night, společenský večer, v rámci kterého představíme několik butiků etablovaných českých návrhářů a projekty, které se soustřeďují na prodej české módy. Chceme upozornit na jejich nezastupitelnou úlohu a soustředit pozornost médií a veřejnosti na tento důležitý článek módního průmyslu.

nahoru